Кухня за індивідуальним проектом та інші меблі на замовлення від виробника. 

"Наша міссія: Створення комфортних меблів європейської якості

використовуючи новітні світові технології, обладнання,

матеріали та фурнітуру.

Розвиток виробництва та індивідуальне професійне зростання"

 

 

 

Кухні на замовлення серії DeLux з фурнітурою Blum

 

Кухня на замовлення

Сучасні кухні під стелю на замовлення

 

           

Шафи та шафи-купе

 

Акрилові фасади

Фарбовані фабричні МДФ фасади

Фасади плівкові, виробництво Київ

Замовлення кухні є досить не простою річчю. Так як потрібно визначитися з дуже багатьма запитаннями:

- який стиль кухні замовити? Сучасний (мінімалізм, хай-тек) чи класичний (спокійна класика, скандинавський чи імператорський стиль ампір)

- яке розташування тумб замовити, враховуючи комунікації, бойлери та лічильники

- як оформити кут, для кутової кухні на замовлення

- верхні шафки: робити кухню до стелі, класичної висоти чи в зовсім низенькі

- з якого матеріалу обрати фасади

- яку поставити фурнітуру, що б витримати стиль і підсилити зручність користування

- де оргонамічно розташувати все необхідне на кухні: у зоні зберігання, у зоні приготування чи у зоні підготовки

Всі ці та безліч інших запитань треба буде вирішити, перед тим як замовляти кухню у м.Львів.

 

Етапи розробки кухонних меблів можна поділити на декілька пунктів:

1). Визначення стилю, матеріалів, фурнітури та попередньої ціни кухні на замовлення.

2). Замір приміщення де буде ставитися кухня. Важливий етап не помилитися при замірах, тому що по ним буде розроблюватися індивідуальний проект кухні на замовлення.

3). Розробка індивідуального проекту кухні на замовлення. Це є один з найбільш складних та відповідальних етапів, так як потребує великого досвіду та майстерності. Фактично від цього етапу залежить кінцевий результат при монтажі кухні, тому що помилка у 2 мм може спричинити до того, що дверка відкриватися не буде, або буде постійно об щось шурхати. Окрім того, якщо потрібно зашити труби, котел, лічильники, то це все має бути враховано із дотриманням попереднього планування розміщення кухонних шафок та стилю кухні. І тут помилка при замірі та проектуванні може коштувати дуже дорого-це може бути і поганий доступ до комунікацій і не зручне користування кухнею. Окрім того, фурнітура Blum потребує спеціальних знань.Це є важливий фактор, так як ця фурнітура так гарно працює лише у випадку чіткого прорахунку потужності, яка потрібна для підняття та відкривання дверок. Наприклад, якщо підібрати занад-то сильний механізм на дверку меншої ваги, то дверка буде погано відкриватися і вилітати занад-то швидко, і навпаки, якщо взяти менш потужний механізм для відкривання горизонтальних дверок (наприклад, бо він є дешевший), і поставити на важкі дверцята, то через невеликий проміжок часу, механізм може перестати нормально працювати. Отже на кожну вагу кожної дверки потрібно підібрати механізм своєї потужності. Саме тому радимо обирати досвідчених фахівців, для того що б замовити кухню за індивідуальним проектом у Львові.

 4). Уточнення деталей та заключення договору з замовником, де надається повна інформація у Комерційній пропозиції, як саме буде виглядати, з чого складатися, яка фурнітура і де саме буде стояти, для того щоб замовник усвідомлював, що саме він отримає в кінцевому результаті і де саме будуть знаходитися усі кухонні речі: від кастрюль до спецій.

5). Замовлення ЛДСП на порізку, замовлення фасадів, закупка фурнітури Blum та іншої додаткової фурнітури, крайкування порізаних деталей, розсверловка під фурнітуру, пазування для задньої стінки, сборка корпуів та установка фурнітури, збирання висувних ящичків та установка дверок. І тут, якщо проект було розроблено правильно, то зазвичай увесь цей процес іде легко і без заминок.

6). Упаковка готових корпусів, завантаження, доставка, розвантаження, виніс на поверх.

7). Монтаж кухні у замовника. Це також є відповідальний етап, який напряму залежить від того, як заміряли приміщення та як розробили проект. І якщо усе було виконано правильно з урахуванням мільйонів нюансів, то монтаж відбувається достатньо швидко і Ви одразу з задоволенням зможете користуватися своєю кухнею.

Ціна на кухню залежить від того що саме Ви хочете. Чи Вам потрібен замір та монтаж, чи Ви самостійно можете усе спланувати і Вам потрібні лише зібрані корпуса. Які фасади Вам подобаються та яку фурнітуру поставити.

Саме тому ціна кухні на замовлення за індивідуальним проектом завжди значно більша ніж ціна на стандартні кухні, які ви можете придбати окремими модулями. 

Кухня на замовлення Львів за індивідуальними розмірами Кухня на замовлення Львів за стандартними розмірами

За ось цим посиланням Ви можете переглянути з чого складається ціна кухні: Ціна кухні

За телефоном\viber 0679685656 ви можете отримати додаткову інформацію, як замовити кухню на замовлення та прорахунок ціни кухні. Якщо ви маєте розміри приміщення, то можете завітати до нас у офіс, який знаходиться біля стадіону Україна, та з менеджером  розкреслити проект, підібрати матеріали та фурнітуру.

Будемо раді співпраці!!!

 

 

# кухні на замовлення, # кухня львів на замовлення, # кухня львів, # кухні фото, # кухні на замовлення, # кухні львів, # кухні львів купити, # кухні, # дизайн кухні, # кухні на замовлення львів, # кухні на замовлення львів ціни, # кухні львів ціни, # сучасні кухні, # кухонні меблі, # меблі кухня фото, # меблі на замовлення львів.

poker joomla templateeverest poker bonus
By Joomla 1.6 Templates and Simple WP Themes
Яндекс.Метрика