Дочірні категорії

 • Кухні De-Lux
 • Модульні кухні серїї Стандарт

   

   

  Додаткова програма шафок для кухні на замовлення серії Стандарт у м.Львів:

  Ви здатні зробити замір самостійно та спланувати розташування стандартних меблів у кухні

  Тоді ця пропозиція саме для вас!!!

  Ви маєте можливість замовити якісну кухню з найліпшою фурнітурою Блюм, яка буде Вам служити довгі роки, витративши при цьому значно менші кошти.

  Переваги:

  - просто величезна кількість фасадів і кольорів, які Ви можете переглянути та підібрати у салон-офісі біля стадіону Україна!!!
  -лише фурнітура Blum!!!
  -якісна робота, яка виконана з використанням сучасного обладнання
  -можливість підібрати розміри потрібних шафок зі стандартної програми розмірів
  -отримуєте зібрані корпуси з причепленими фасадами, ручками та іншою фурнітурою

  Порада, як правильно заміряти приміщення, щоб замовити стандартну кухню у Львові можна переглянути ось тут: Як правильно заміряти кухню

   

  Термін поставки до 25 робочих днів для кухонь з плівковими МДФ фасадами

  Термін поставки до 15 робочих днів для кухонь з фасадами з ламінованого ДСП

  Термін поставки до 42 робочих днів для кухонь з фарбованими МДФ фасадами

   

   

  Телефон для довідок та замовлення кухні: 067 968 56 56

 • Кухні Економ
 • Кухні

  Кухня... Місце, де ми проводимо, деколи дуже багато часу, знаходячись удома. Тому зручність і комфорт розташування самої кухні, робочих зон на кухні, достатність місця для посуду і іншого кухонного начиння, є дуже важливим моментом в плануванні і замовленні кухонного гарнітуру.

  Але замислюватися і планувати кухню треба не в момент замовлення меблів, а ще до і під час ремонту, тому як розташування виводів стоків води, газу, витягу, розетки та робочого фартуха (екрану) вже задають основні моменти конструкції кухонного гарнітура. Стік води - це місце для миття і посудомийної машини, газ - газової плити,  духовки і витягу, екрану - висоти стільниці, а розетки необхідно спланувати для всієї електротехніки, щоб дроти не тягнулися по всій кухні. Тому саме кухонні меблі необхідно проектувати і промальовувати, ще коли ремонт в кухні не закінчений.

  1. Для кухні в один рядок рекомендують наступну робочу зону:

  2. Кухням другого типажу - кухня в два ряди, рекомендують:

  3. На кутовій кухні буде зручніше працювати в такій зоні:

  4. П-образному кухонному гарнітуру було б добре так:

  5. Острівній кухні рекомендують: 

      або     

   

  Що стосується висоти стільниці або робочої поверхні, то за стандартом (який був узятий з середньостатистичного росту населення) вона рівна 85-86см.

  Але, як виняток і для зручності, розроблена ще і таблиця висоти столу для роботи на кухні: для росту до 168см - висоту робочої поверхні 86см, для росту 165-178см - висоту - 89см, для росту 172-186см - висоту 91см і росту вище 186см - висоту 94см.

  Добре, що планувати заздалегідь треба лише ці вищеописані моменти.  Дизайн, забарвлення, стиль і, загалом, фасадну частину можна придумувати, промальовувати і міняти аж до замовлення самої кухні.

  У наш час стилі кухні умовно ділять на класичні і сучасні (модерн, мінімалізм, хай-тек).

  До класичних кухонь часто відносять кухні з вертикальними дверцями, з фрезеруванням або без, з патенуванням і склом. Колір кухні при цьому, в основному, під дерево або ближче до такого.

         
  Кухонний гарнітур з бежевими фасадами МДФ з фрезеруванням і срібним патенуванням Кухня з МДФ кольору Дуб Античний з фрезеруванням

   

  Фрезерування на кухонні МДФ фасади

  На сучасних кухнях часто використовують  горизонтальне розташування дверей, скляні або глянцеві фасади,  алюмінієві профіля для вставки скла, світлодіодне підсвічування і не типове розташування верхніх шаф. Та і колірна гамма кухонь стала яскравішою, деколи з класичними відтінками дерева виходять просто чарівне поєднання.

   
  Кухня з глянцевими оливковими фасадами і МДФ кольору світлий клен. Кухня кольору Дуглас Коричневий

  Для багатьох залишається загадкою: чому абсолютно однакові по вигляду кухні продаються в такому величезному діапазоні цін? Деколи від 3500 грн. до 14000 - 15000 грн.   І ось в чому справа...

  Ціна кухні складається з наступних частин: 

  1. Матеріал корпусу і фасаду (ЛДСП, МДФ, скло, дзеркало, дерево, пластик, ротанг). Це основна і мінімальна частина витрат на кухню. Відповідно, чим більше розмір - тим більше ціна. 

  2. Кромка на деталях  кухні. Природно, що якщо обклеєні всі торці на всій кухні, то це більш екологічно, якісно і довговічно, але і трохо дорожче за ціною.

       2.а. Обклеєно все або лише лицьові сторони деталі

       2.б. Яка кромка ( меламін, ПВХ, АБС ) і якої товщини

  3. Основна фурнітура на кухні (петлі, висувні, направляючі і підіймальні системи, висувні тумбочки). Від виробника і якості цієї фурнітури залежить ціна кухні і її довговічність.

  4. Додаткова фурнітура для кухонних гарнітурів (карго, сушка для посуду, різні висувні полиці і інше). Ця фурнітура збільшує ціну кухні. Звичайно, можна обійтися і без неї, для економ варіантів, але яке задоволення користуватися кухнею, де все зручно, де все під рукою і не треба діставати все з полиці, що б дотягнутися до порожньої банки в кінці. Досить просто відсунути повністю полицю і ... ось вона. Це ще й заощадження часу, що зараз дійсно актуально. Тому, краще ще трохи витратитися на, хай не дорогу і брендову, фурнітуру, але поставити собі пару таких ящиків і карго. Найбільш відомі бренди такої фурнітури для кухні - це Blum

  5. Ручки, ніжки, верхній і нижній цоколь. Ціна ручок може коливатися від 5 грн. до 70 грн. за штуку. Ніжки для кухні теж можуть бути різні. Але якщо їх закрити нижнім цоколем, то вони не будуть вже настільки принципові. Нижній цоколь може бути з пластика, алюмінію або просто з ДСП. Верхній цоколь - важливий вибір. Особливо в районі мийки і плити. Пластмасовий цоколь менш стійкий до температур. Алюмінієвий коштує значно дорожче, але він не деформується при нагріванні або полосканні водою. Знову ж таки - довговічність, краса і практичність мають свою ціну.

  6. Стільниці. Багато в чому ціну кухні формує стільниця. З якого матеріалу зроблена і якої товщини? Найбільш популярні і практичні - це ДПС стільниці з пластиковим покриттям. Їх товщина може бути 28мм або 38мм, а кольорова гамма просто величезна і підібрати під свою кухню не складе труднощів. Другий варіант значно дорожчий, але і по довговічності він, напевно, на все життя. Це штучний акриловий камінь. Товщина 12мм. Безшовні переходи і стики, легкий у догляді і абсолютно не підвладний воді температурі, бактеріям і грибкам. Кольорова гамма теж величезна. Звичайно, є ще варіант стільниці з натурального каменя (граніту). Камінь - є камінь. Ціна висока, виглядає розкішно і дорого, варіантів кольорів не так багато, але це ж натуральний камінь. Не дряпається, не сколюється. Едине, якщо щось станеться - відновленню плита не підлягає.

  7. Декоративне підсвічування. Світлодіоди можуть створити і атмосферу, і настрій, і виступати як додаткове освітлення. Виглядає таке підсвічування дуже ефектно і загадково. Самі по собі світлодіоди відносно не дорогі, але якщо її просто приклеїти без профілю, то можна зіпсувати всю романтику. А ось за допомогою  алюмінієвого профілю можна задати і напрям світла, і розсіювання, і місце освітлення і навіть сенсорне ввімкнення-вимкнення. Це збільшує ціну кухні, але якщо кухня не лише місце для приготування їжі, то це того варте.

   

  Характеристики кухонних гарнітурів на замовлення виробництва ZG-меблі

     Корпус і полиці на кухнях у Львові

  матеріал: ДСП, МДФ

  товщина ДСП, МДФ: 18мм

  колір: будь-який з представлених на Україні

  порізка ДСП, МДФ: машинна

  крайка лицьових торців: ПВХ або АБС 2мм, 1мм, 0,5мм

  крайка внутрішніх торців: паперова або ПВХ 0,5мм

     Кухонні фасади у м. Львів 

  матеріал: ДСП, МДФ, ротанг, сткло, дзеркала

  товщина ДСП, МДФ: 16мм, 18мм

  товщина скла, дзеркал: 4мм

  колір: любий

  рисунок: любий

  перегородки: горизонтальний алюмінієвий профіль

      Фурнітура ( завіси, висувні і напрямні системи ) для кухонь на замовлення

  виробники:   Julius Blum GmbH (Австрія) http://www.blum.com/ua/ru/01/ детальніше

  матеріал: алюміній 

    Фурнітура для кухонь під замовлення у Львові

  каргосушка для посуду  і інша фурнітура для кухні

  Як замовити кухню у Львові

  1. Подзвонити за номером: 067 968 56 56, 093 205 50 27 - Ірина або 050 273 22 56 - Валерій

  2. Повідомити приблизні розміри кухні, кількість тумбочок верхніх і нижніх, дверей і поличок, матеріал дверей (скло, ДСП, МДФ, фарбоване скло або інше)

  3. Якщо вас влаштовує приблизна ціна - домовляємося про виїзд майстра на точний замір приміщення до вашої оселі або ж про ваш візит до нашого  офісу на стадіоні Україна, де ви зможете оцінити фурнітуру Blum та інші, вибрати відповідний колір корпусу і фасаду, переглянути і вибрати малюнок на дзеркала і просто випити чашку смачної кави :)

  4. Після сплати попередньої оплати - чекаєте 1,5-2 місяця і отримуєте чудову кухню у свію оселю або офіс :).

  Ви будете задоволені кухнею замовленою на нашій фірмі.

   

   

   

  Готові кухонні гарнітури з характеристиками і цінами, виготовленими на замовлення у м. Львів

   
 • Шафи-купе на замовлення у Львові

   

  Напевно, не знайдеться квартири або будинку у Львові, де немає або не планується встановлення шафи-купе. І це зрозуміло: цю шафу можна поставити в будь-яке зручне місце, під будь-який розмір (широкий, вузький, високий, низький), є величезна кількість варіантів матеріалу і дизайну фасадів (скло, дзеркала або ДСП будь-яких забарвлень, з малюнком або без). Він дуже функціональний за рахунок розсувної системи дверей і можливості комплектації поличками, фурнітурою. Шафі-купе можна додати дуже витончений дизайн, який прикрасить вашу кімнату або офіс.

   

  На рисунке шкаф-купе с системой Laguna, ДСП и крашенным стеклом.

  На малюнку шафа-купе з системою Laguna, ДСП і фарбованим склом.

  Якщо його робити нижчим від стелі, то зверху на шафі можна зберігати статуетки або ставити квіти. Шафою-купе можна користуватися, як дзеркалом - зробивши фасад дзеркальним. А в шафі, при цьому, зберігати все що завгодно. І, напевно, в меблях, після ліжка, це найбільше еволюційне досягнення. Адже раніше все зберігали в скринях :)

  Що ж визначає вартість шафи і на які параметри слід звертати увагу при замовленні шафи-купе:

  Ціна шафи-купе складається з трьох умовних складових - це вартість матеріалу (ДСП, МДФ, скла), вартість розсувної системи і вартість фурнітури.

  Замовляючи шафу-купе, підсумкова ціна матеріалу залежить в першу чергу від розміру шафи. Природно, що шафа завдовжки 4 м коштуватиме дорожче за таку ж шафу, але 2 м довжиною, оскільки на цю шафу піде в 2 рази менше матеріалу.

  Вартість розсувної системи залежить не лише від розміру і кількості дверей, але і від бренду самої системи. І ціни, залежно від виробника, можуть  відрізнятися до декількох тисяч для однакових за розміром і наповненням шафи. 

  Фурнітура також є частиною вартості. І звичайно, чим більше фурнітури, тим шафа-купе зручніша, але в той же час і дорожча. 

  Тому, необхідно визначити для себе ту золоту середину ціни - якості і зручності, яка необхідна саме вам.

   

   

  Характеристики шаф-купе на замовлення виробництва ZG-меблі

     Корпус і полички в шафах-купе у Львові

  матеріал: ДСП, МДФ

  товщина ДСП, МДФ: 18мм

  колір: будь-який з представлених на Україні

  порізка ДСП, МДФ: машинна

  крайка лицьових торців: ПВХ або АБС 2мм, 1мм, 0,5мм

  крайка внутрішніх торців: паперова або ПВХ 0,5мм

     Фасади шафів-купе у м. Львів 

  матеріал: ДСП, МДФ, ротанг, скло, дзеркала

  товщина ДСП, МДФ: 10мм, 18мм

  товщина скла, дзеркал: 4мм

  колір: будь-який

  рисунок: будь-який

  перегородки: горизонтальний алюмінієвий профіль

      Розсувна система шкафам-купе на замовлення

  виробники:   SEVROLL-System Sp. z o.o.(Польща) http://www.sevroll.pl детальніше,

                                 LAGUNA Sp. z o.o. (Польща) http://ru.laguna.pl детальніше,

                                 INTEGRA EURASIA ALUMINIUM GROUP (Словенія) http://integra-aluminium.com.ua детальніше.

  матеріал: алюміній 

  покриття: анодування, лак і фарба 

  колір: анодованні - срібло, золото, золото біле, шампань, бронза

              під лаком - inox brash, бронза, срібло, шампань

              високополімерне покриття - відповідно структурі дерева або любий колір RAL

   

    Фурнитура для шкафів-купе під замовлення

  вішаки: пантограф, висувний вішак, висувний вішак для краваток, труба алюмінієва, крючки та інші вішалки

  полички: для взуття, для брюк, для білизни,  детальніше про полички для шафів

  корзини: для білизни, висувні для взуття, висувні для брюк та інші корзини

  тумбочки: висувні, плетені та  інші тумбочки

  Як замовити шафу-купе у Львові

  1. Подзвонити за номером: 067 968 56 56, 093 205 50 27 - Ірина або 050 273 22 56 - Валерій

  2. Повідомити приблизні розміри шафи-купе, кількість секцій, дверей і поличок, матеріал фасаду (скло, ДСП, фарбоване скло або інше)

  3. Якщо вас влаштовує приблизна ціна - домовляємося про виїзд майстра на точний замір приміщення до вашої оселі або ж про ваш візит до нашого  офісу на стадіоні Україна, де ви зможете оцінити розсувні системи для шафи-купе, вибрати підходящий колір корпусу та фасаду, переглянути і вибрати малюнок на дзеркала і просто випити чашку смачної кави :)

  4. Після сплати попередньої оплати - чекаєте 1-2 тижня і отримуєте чудову шафу-купе у своїй кімнаті :).

   

   

   
 • Передпокій
 • Спальні
 • Меблі у вітальню

   

 • Дитячі меблі

  Тимчасово не виготовляємо

 • Меблі у ванну кімнату
 • Гардеробні
 • Офісні меблі

  Тимчасово не виготовляємо

 • Стільниця зі штучного каменю
poker joomla templateeverest poker bonus
By Joomla 1.6 Templates and Simple WP Themes
??????.???????