Штучний камінь Corian

Corian - штучний камінь.

Штучний камінь Коріан на сьогоднішній день є лідером, це воістину найкращий у світі акриловий штучний камінь з усіх існуючих акрилових каменів.Працювати з Коріаном одне задоволення, все одно, що їхати на дорогій машині! Штучний камінь Corian не змінює колір, він не змінює форми після того, як його розкроїли на деталі! А значить поверхня стільниці зі штучного каменю Коріан буде ідеально горизонтальною. У дешевих акрилових каменів при розкрої форма може змінитися і стати опуклою або зігнутою, що може позначитися на якості продукту надалі.

Corian - це твердий оздоблювальний матеріал, забезпечує прекрасні можливості для дизайну, володіє довговічністю, завдяки чому він з успіхом застосовується в приватних і громадських інтер'єрах. Колірна палітра штучного каменю Corian налічує більше 100 відтінків.

Коріан може застосовуватися для створення великих архітектурних об'єктів. Він чудово поєднується з іншими матеріалами, такими як: плитка, нержавіюча сталь, дерево, граніт і скло.

Акриловий штучний камінь Corian однаково добре підходить для вертикальних і горизонтальних поверхонь або для виробництва меблів і світильників, так як має колекцію Серії "Ілюмінація" - ці камені пропускають світло!

Corian є матеріалом для архітекторів і дизайнерів в галузі охорони здоров'я, громадського харчування, готельного бізнесу, адміністративних будівель, шкіл, і, звичайно, вдома.

Винахідником штучного каменю Corian ® (Коріан) є концерн DuPont ™ (Дюпон) США.

Одним з безперечних переваг DuPont ™ CORIAN ® є його екологічна чистота. Це абсолютно не токсичний матеріал! Високі екологічні стандарти - ось що означає Corian від DuPont ™. До складу матеріалу входять: тригідрат алюмінію - білий порошок, на основі якого виготовляється зубна паста; акрилова смола, активно використовувана в стоматологічній практиці при установці пломб, а також харчові пігменти, які абсолютно нешкідливі для людини.

Склад: 2/3 тригідрат алюмінію AL (OH) 3 (біла глина), метилметакрилат (акрилова смола), харчові пігменти.

Поверхня стільниці зі штучного каменю Corian не виділяє і не вбирає ніякі запахи.

Все вищесказане підтверджено гігієнічними сертифікатами в різних країнах.

Подрібнені відходи CORIAN ® використовуються в якості інгредієнта при створенні спеціальних живильних грунтів для вирощування кімнатних і сільськогосподарських рослин.

Промислова імперія DuPont ™ (Дюпон) в даний час найбільший у світі центр приватних досліджень з десятками інститутів, сотнями випробувальних полігонів і лабораторій. Тут У 20-ті роки минулого століття був винайдений целофан. У 30-ті DuPont ™ (Дюпон) винайшов перший у світі синтетичний каучук. А потім, в 1938 році, - нейлон, перше в світі волокно синтетичного походження - синтетична тканина. Паралельно, у тому ж році був винайдений тефлон.

У 1963 році народився новий, досконалий матеріал, матеріал тоді ще майбутнього, а зараз вже справжнього, це штучний камінь Corian (Коріан). Гарний, міцний, дуже модний і практичний, Corian створив новий стандарт в оздобленні високого класу.

Виконаний виріб з нього не міняє колір і зовнішній вигляд. Ще одна унікальна властивість штучного каменю Коріан - не видні клейові шви. Можна набирати будь-які поверхні і обсяги, виконувати з нього будь-які форми - стик НЕ буде видно, все виглядає як єдиний моноліт. Сorian ® - це композитний матеріал. Злегка прохолодний на дотик він виготовляється з натуральних мінералів і високотехнологічної акрилової смоли - така комбінація має багато переваг над іншими матеріалами.

Штучний камінь Corian - це матеріал не має пор, що робить його стійким до плям і бактерій. При випадковому пошкодженні Corian легко відновлюється - пошкодження від вогню, сам він не горить і може використовуватися в пожежонебезпечних місцях, так як йому присвоєно клас горючості-це ступінь А.

Плями можливо прибрати самостійно побутовими засобами. А подряпини, які можуть утворитися, усуне команда ZG-меблі, повертаючи йому первісну красу.

Вироби зі штучного каменю Коріан витримують велике навантаження. Якщо ж виріб все ж розбивається, то розбитий шматок можна вирізати і вклеїти новий. При цьому зовнішній вигляд не змінюється, не виглядає відреставрованим, а залишається абсолютно новим.

Часто задають питання: в чому різниця між каменями такими як Сorian ( США ) і, наприклад, дешевий камінь Bitto (Китай). Адже обробка каменю не цікавить клієнта , йому не важливо з яким каменем працює і які складнощі відчуває виробник виробів зі штучного каменю. Йому важливо бачити і відчувати різницю після виготовлення, а не під час ! А все дуже просто , візьміть два шматки каменю цих фірм , наприклад 100мм х 300 мм і киньте їх на бетонну підлогу ! Запевняємо Вас, підсумок буде різний ! Шматок каменю Сorian просто відскочить від підлоги і залишиться лежати на підлозі, а Bitto розлетиться на шматки. Сorian - це не крихкий і ударопоглинаючий матеріал ! Ось Вам і різниця!

Кольорова палітра має чотири групи:

- Група 1 - в основному це однотонні світлі кольори. Плюси: найбільш не дорога в Коріані. Основні мінуси: подряпини більш помітні на однотонних кольорах каменю, особливо на білому і чорному.

- Група 2 - це однотонні темні і яскраві кольори, а також камені з дрібними вкрапленнями наповнювача. Плюси: відносно не дорога. Мінуси: подряпини більш помітні на однотонних кольорах каменю, особливо на білому і чорному.

- Група 3 - в основному це камені з вкрапленнями середніх розмірів наповнювача. Плюси: багата кольорова палітра.

- Група 4 - в основному це камені з великими вкрапленнями наповнювача. Плюси: найбагатша кольорова палітра з імітацією природних каменів. Мінуси: найдорожча.

 

Джерелоhttp://azariny.ru

poker joomla templateeverest poker bonus
By Joomla 1.6 Templates and Simple WP Themes
??????.???????