Кухонний гарнітур "Надія"

 

Кухня "Глорія"

штучний акриловий камінь

фарбована RAL4004

фур-ра Blum

 

Кухня "Персик-Маракуйя"

МДФ плівка у алюмінієвому профілі

 

Кухня "Горіх-патіна"

штучний акриловий камінь

МДФ плівка з патенуванням

фур-ра Blum

 

Кухня "Наталі"

штучний акриловий камінь

пластик

фур-ра Blum

 

Кухня з фасадами МДФ в алюмінієвому профілі

 

Розмір: 3,265*2,320м

Кухня з фасадами МДФ в алюмінієвому профілі 102

Арт.: 102

 

Розмір: 3,265*1,720м

Кухня 103 з фасадами МДФ в алюмінієвому профілі

Арт.: 103

 

Розмір: 3,265*1,720м

Кухня на замовлення "Оксана"

 

Кухня "Морський бріз"

 

Кухня "Чорне і біле"

 

Кухня "Гармонія скла и дерева"

 

Кухня "Срібний дощ"

 

Кухня "Смоляна розкіш"

 

Кухня "Дуб античний"

 

Кухні жовтих кольорів та відтінків

Кухні червоні і червоних відтінків

Фотографії кухонних гарнітурів

Кухні зелені і зелених відтінків

Кухня... Місце, де ми проводимо, деколи дуже багато часу, знаходячись удома. Тому зручність і комфорт розташування самої кухні, робочих зон на кухні, достатність місця для посуду і іншого кухонного начиння, є дуже важливим моментом в плануванні і замовленні кухонного гарнітуру.

Але замислюватися і планувати кухню треба не в момент замовлення меблів, а ще до і під час ремонту, тому як розташування виводів стоків води, газу, витягу, розетки та робочого фартуха (екрану) вже задають основні моменти конструкції кухонного гарнітура. Стік води - це місце для миття і посудомийної машини, газ - газової плити,  духовки і витягу, екрану - висоти стільниці, а розетки необхідно спланувати для всієї електротехніки, щоб дроти не тягнулися по всій кухні. Тому саме кухонні меблі необхідно проектувати і промальовувати, ще коли ремонт в кухні не закінчений.

1. Для кухні в один рядок рекомендують наступну робочу зону:

2. Кухням другого типажу - кухня в два ряди, рекомендують:

3. На кутовій кухні буде зручніше працювати в такій зоні:

4. П-образному кухонному гарнітуру було б добре так:

5. Острівній кухні рекомендують: 

    або     

 

Що стосується висоти стільниці або робочої поверхні, то за стандартом (який був узятий з середньостатистичного росту населення) вона рівна 85-86см.

Але, як виняток і для зручності, розроблена ще і таблиця висоти столу для роботи на кухні: для росту до 168см - висоту робочої поверхні 86см, для росту 165-178см - висоту - 89см, для росту 172-186см - висоту 91см і росту вище 186см - висоту 94см.

Добре, що планувати заздалегідь треба лише ці вищеописані моменти.  Дизайн, забарвлення, стиль і, загалом, фасадну частину можна придумувати, промальовувати і міняти аж до замовлення самої кухні.

У наш час стилі кухні умовно ділять на класичні і сучасні (модерн, мінімалізм, хай-тек).

До класичних кухонь часто відносять кухні з вертикальними дверцями, з фрезеруванням або без, з патенуванням і склом. Колір кухні при цьому, в основному, під дерево або ближче до такого.

       
Кухонний гарнітур з бежевими фасадами МДФ з фрезеруванням і срібним патенуванням Кухня з МДФ кольору Дуб Античний з фрезеруванням

 

Фрезерування на кухонні МДФ фасади

На сучасних кухнях часто використовують  горизонтальне розташування дверей, скляні або глянцеві фасади,  алюмінієві профіля для вставки скла, світлодіодне підсвічування і не типове розташування верхніх шаф. Та і колірна гамма кухонь стала яскравішою, деколи з класичними відтінками дерева виходять просто чарівне поєднання.

 
Кухня з глянцевими оливковими фасадами і МДФ кольору світлий клен. Кухня кольору Дуглас Коричневий

Для багатьох залишається загадкою: чому абсолютно однакові по вигляду кухні продаються в такому величезному діапазоні цін? Деколи від 3500 грн. до 14000 - 15000 грн.   І ось в чому справа...

Ціна кухні складається з наступних частин: 

1. Матеріал корпусу і фасаду (ЛДСП, МДФ, скло, дзеркало, дерево, пластик, ротанг). Це основна і мінімальна частина витрат на кухню. Відповідно, чим більше розмір - тим більше ціна. 

2. Кромка на деталях  кухні. Природно, що якщо обклеєні всі торці на всій кухні, то це більш екологічно, якісно і довговічно, але і трохо дорожче за ціною.

     2.а. Обклеєно все або лише лицьові сторони деталі

     2.б. Яка кромка ( меламін, ПВХ, АБС ) і якої товщини

3. Основна фурнітура на кухні (петлі, висувні, направляючі і підіймальні системи, висувні тумбочки). Від виробника і якості цієї фурнітури залежить ціна кухні і її довговічність.

4. Додаткова фурнітура для кухонних гарнітурів (карго, сушка для посуду, різні висувні полиці і інше). Ця фурнітура збільшує ціну кухні. Звичайно, можна обійтися і без неї, для економ варіантів, але яке задоволення користуватися кухнею, де все зручно, де все під рукою і не треба діставати все з полиці, що б дотягнутися до порожньої банки в кінці. Досить просто відсунути повністю полицю і ... ось вона. Це ще й заощадження часу, що зараз дійсно актуально. Тому, краще ще трохи витратитися на, хай не дорогу і брендову, фурнітуру, але поставити собі пару таких ящиків і карго. Найбільш відомі бренди такої фурнітури для кухні - це Blum

5. Ручки, ніжки, верхній і нижній цоколь. Ціна ручок може коливатися від 5 грн. до 70 грн. за штуку. Ніжки для кухні теж можуть бути різні. Але якщо їх закрити нижнім цоколем, то вони не будуть вже настільки принципові. Нижній цоколь може бути з пластика, алюмінію або просто з ДСП. Верхній цоколь - важливий вибір. Особливо в районі мийки і плити. Пластмасовий цоколь менш стійкий до температур. Алюмінієвий коштує значно дорожче, але він не деформується при нагріванні або полосканні водою. Знову ж таки - довговічність, краса і практичність мають свою ціну.

6. Стільниці. Багато в чому ціну кухні формує стільниця. З якого матеріалу зроблена і якої товщини? Найбільш популярні і практичні - це ДПС стільниці з пластиковим покриттям. Їх товщина може бути 28мм або 38мм, а кольорова гамма просто величезна і підібрати під свою кухню не складе труднощів. Другий варіант значно дорожчий, але і по довговічності він, напевно, на все життя. Це штучний акриловий камінь. Товщина 12мм. Безшовні переходи і стики, легкий у догляді і абсолютно не підвладний воді температурі, бактеріям і грибкам. Кольорова гамма теж величезна. Звичайно, є ще варіант стільниці з натурального каменя (граніту). Камінь - є камінь. Ціна висока, виглядає розкішно і дорого, варіантів кольорів не так багато, але це ж натуральний камінь. Не дряпається, не сколюється. Едине, якщо щось станеться - відновленню плита не підлягає.

7. Декоративне підсвічування. Світлодіоди можуть створити і атмосферу, і настрій, і виступати як додаткове освітлення. Виглядає таке підсвічування дуже ефектно і загадково. Самі по собі світлодіоди відносно не дорогі, але якщо її просто приклеїти без профілю, то можна зіпсувати всю романтику. А ось за допомогою  алюмінієвого профілю можна задати і напрям світла, і розсіювання, і місце освітлення і навіть сенсорне ввімкнення-вимкнення. Це збільшує ціну кухні, але якщо кухня не лише місце для приготування їжі, то це того варте.

 

Характеристики кухонних гарнітурів на замовлення виробництва ZG-меблі

   Корпус і полиці на кухнях у Львові

матеріал: ДСП, МДФ

товщина ДСП, МДФ: 18мм

колір: будь-який з представлених на Україні

порізка ДСП, МДФ: машинна

крайка лицьових торців: ПВХ або АБС 2мм, 1мм, 0,5мм

крайка внутрішніх торців: паперова або ПВХ 0,5мм

   Кухонні фасади у м. Львів 

матеріал: ДСП, МДФ, ротанг, сткло, дзеркала

товщина ДСП, МДФ: 16мм, 18мм

товщина скла, дзеркал: 4мм

колір: любий

рисунок: любий

перегородки: горизонтальний алюмінієвий профіль

    Фурнітура ( завіси, висувні і напрямні системи ) для кухонь на замовлення

виробники:   Julius Blum GmbH (Австрія) http://www.blum.com/ua/ru/01/ детальніше

матеріал: алюміній 

  Фурнітура для кухонь під замовлення у Львові

каргосушка для посуду  і інша фурнітура для кухні

Як замовити кухню у Львові

1. Подзвонити за номером: 067 968 56 56, 093 205 50 27 - Ірина або 050 273 22 56 - Валерій

2. Повідомити приблизні розміри кухні, кількість тумбочок верхніх і нижніх, дверей і поличок, матеріал дверей (скло, ДСП, МДФ, фарбоване скло або інше)

3. Якщо вас влаштовує приблизна ціна - домовляємося про виїзд майстра на точний замір приміщення до вашої оселі або ж про ваш візит до нашого  офісу на стадіоні Україна, де ви зможете оцінити фурнітуру Blum та інші, вибрати відповідний колір корпусу і фасаду, переглянути і вибрати малюнок на дзеркала і просто випити чашку смачної кави :)

4. Після сплати попередньої оплати - чекаєте 1,5-2 місяця і отримуєте чудову кухню у свію оселю або офіс :).

Ви будете задоволені кухнею замовленою на нашій фірмі.

 

 

 

Готові кухонні гарнітури з характеристиками і цінами, виготовленими на замовлення у м. Львів

 
poker joomla templateeverest poker bonus
By Joomla 1.6 Templates and Simple WP Themes
??????.???????