Кухонний гарнітур "Надія"

 

Детальніше...

Кухня "Глорія"

штучний акриловий камінь

фарбована RAL4004

фур-ра Blum

 

Детальніше...

Кухня "Персик-Маракуйя"

МДФ плівка у алюмінієвому профілі

 

Детальніше...

Кухня "Горіх-патіна"

штучний акриловий камінь

МДФ плівка з патенуванням

фур-ра Blum

 

Детальніше...

Кухня "Наталі"

штучний акриловий камінь

пластик

фур-ра Blum

 

Детальніше...

Кухня з фасадами МДФ в алюмінієвому профілі

 

Розмір: 3,265*2,320м

Детальніше...

Кухня з фасадами МДФ в алюмінієвому профілі 102

Арт.: 102

 

Розмір: 3,265*1,720м

Детальніше...

Кухня 103 з фасадами МДФ в алюмінієвому профілі

Арт.: 103

 

Розмір: 3,265*1,720м

Детальніше...

Кухня на замовлення "Оксана"

 

Детальніше...

Кухня "Едіта"

 

Детальніше...

Кухня "Морський бріз"

 

Детальніше...

Кухня "Чорне і біле"

 

Детальніше...

Кухня "Гармонія скла и дерева"

 

Детальніше...

Кухня "Срібний дощ"

 

Детальніше...

Кухня "Смоляна розкіш"

 

Детальніше...

Кухня "Мокко"

 

Детальніше...

Кухня "Карамель"

 

Детальніше...

Кухня "Дачна"

 

Детальніше...

Кухня "Вікторія"

 

Детальніше...

Кухня "Ранок"

 

Детальніше...

 

Кухня "Кроха"

 

Детальніше...

Кухня "Дуб античний"

 

Детальніше...

Кухня "Леон"

 

Детальніше...

Кухня "Лілія"

 

Детальніше...

Кухні жовтих кольорів та відтінків

Детальніше...

Кухні червоні і червоних відтінків

Детальніше...

Фотографії кухонних гарнітурів

Детальніше...

Кухні зелені і зелених відтінків

Детальніше...

Класичні кухні

Детальніше...

Кухня... Місце, де ми проводимо, деколи дуже багато часу, знаходячись удома. Тому зручність і комфорт розташування самої кухні, робочих зон на кухні, достатність місця для посуду і іншого кухонного начиння, є дуже важливим моментом в плануванні і замовленні кухонного гарнітуру.

Але замислюватися і планувати кухню треба не в момент замовлення меблів, а ще до і під час ремонту, тому як розташування виводів стоків води, газу, витягу, розетки та робочого фартуха (екрану) вже задають основні моменти конструкції кухонного гарнітура. Стік води - це місце для миття і посудомийної машини, газ - газової плити,  духовки і витягу, екрану - висоти стільниці, а розетки необхідно спланувати для всієї електротехніки, щоб дроти не тягнулися по всій кухні. Тому саме кухонні меблі необхідно проектувати і промальовувати, ще коли ремонт в кухні не закінчений.

1. Для кухні в один рядок рекомендують наступну робочу зону:

2. Кухням другого типажу - кухня в два ряди, рекомендують:

3. На кутовій кухні буде зручніше працювати в такій зоні:

4. П-образному кухонному гарнітуру було б добре так:

5. Острівній кухні рекомендують: 

    або     

 

Що стосується висоти стільниці або робочої поверхні, то за стандартом (який був узятий з середньостатистичного росту населення) вона рівна 85-86см.

Але, як виняток і для зручності, розроблена ще і таблиця висоти столу для роботи на кухні: для росту до 168см - висоту робочої поверхні 86см, для росту 165-178см - висоту - 89см, для росту 172-186см - висоту 91см і росту вище 186см - висоту 94см.

Добре, що планувати заздалегідь треба лише ці вищеописані моменти.  Дизайн, забарвлення, стиль і, загалом, фасадну частину можна придумувати, промальовувати і міняти аж до замовлення самої кухні.

У наш час стилі кухні умовно ділять на класичні і сучасні (модерн, мінімалізм, хай-тек).

До класичних кухонь часто відносять кухні з вертикальними дверцями, з фрезеруванням або без, з патенуванням і склом. Колір кухні при цьому, в основному, під дерево або ближче до такого.

       
Кухонний гарнітур з бежевими фасадами МДФ з фрезеруванням і срібним патенуванням Кухня з МДФ кольору Дуб Античний з фрезеруванням

 

Фрезерування на кухонні МДФ фасади

На сучасних кухнях часто використовують  горизонтальне розташування дверей, скляні або глянцеві фасади,  алюмінієві профіля для вставки скла, світлодіодне підсвічування і не типове розташування верхніх шаф. Та і колірна гамма кухонь стала яскравішою, деколи з класичними відтінками дерева виходять просто чарівне поєднання.

 
Кухня з глянцевими оливковими фасадами і МДФ кольору світлий клен. Кухня кольору Дуглас Коричневий

Для багатьох залишається загадкою: чому абсолютно однакові по вигляду кухні продаються в такому величезному діапазоні цін? Деколи від 3500 грн. до 14000 - 15000 грн.   І ось в чому справа...

Ціна кухні складається з наступних частин: 

1. Матеріал корпусу і фасаду (ЛДСП, МДФ, скло, дзеркало, дерево, пластик, ротанг). Це основна і мінімальна частина витрат на кухню. Відповідно, чим більше розмір - тим більше ціна. 

2. Кромка на деталях  кухні. Природно, що якщо обклеєні всі торці на всій кухні, то це більш екологічно, якісно і довговічно, але і трохо дорожче за ціною.

     2.а. Обклеєно все або лише лицьові сторони деталі

     2.б. Яка кромка ( меламін, ПВХ, АБС ) і якої товщини

3. Основна фурнітура на кухні (петлі, висувні, направляючі і підіймальні системи, висувні тумбочки). Від виробника і якості цієї фурнітури залежить ціна кухні і її довговічність.

4. Додаткова фурнітура для кухонних гарнітурів (карго, сушка для посуду, різні висувні полиці і інше). Ця фурнітура збільшує ціну кухні. Звичайно, можна обійтися і без неї, для економ варіантів, але яке задоволення користуватися кухнею, де все зручно, де все під рукою і не треба діставати все з полиці, що б дотягнутися до порожньої банки в кінці. Досить просто відсунути повністю полицю і ... ось вона. Це ще й заощадження часу, що зараз дійсно актуально. Тому, краще ще трохи витратитися на, хай не дорогу і брендову, фурнітуру, але поставити собі пару таких ящиків і карго. Найбільш відомі бренди такої фурнітури для кухні - це Blum

5. Ручки, ніжки, верхній і нижній цоколь. Ціна ручок може коливатися від 5 грн. до 70 грн. за штуку. Ніжки для кухні теж можуть бути різні. Але якщо їх закрити нижнім цоколем, то вони не будуть вже настільки принципові. Нижній цоколь може бути з пластика, алюмінію або просто з ДСП. Верхній цоколь - важливий вибір. Особливо в районі мийки і плити. Пластмасовий цоколь менш стійкий до температур. Алюмінієвий коштує значно дорожче, але він не деформується при нагріванні або полосканні водою. Знову ж таки - довговічність, краса і практичність мають свою ціну.

6. Стільниці. Багато в чому ціну кухні формує стільниця. З якого матеріалу зроблена і якої товщини? Найбільш популярні і практичні - це ДПС стільниці з пластиковим покриттям. Їх товщина може бути 28мм або 38мм, а кольорова гамма просто величезна і підібрати під свою кухню не складе труднощів. Другий варіант значно дорожчий, але і по довговічності він, напевно, на все життя. Це штучний акриловий камінь. Товщина 12мм. Безшовні переходи і стики, легкий у догляді і абсолютно не підвладний воді температурі, бактеріям і грибкам. Кольорова гамма теж величезна. Звичайно, є ще варіант стільниці з натурального каменя (граніту). Камінь - є камінь. Ціна висока, виглядає розкішно і дорого, варіантів кольорів не так багато, але це ж натуральний камінь. Не дряпається, не сколюється. Едине, якщо щось станеться - відновленню плита не підлягає.

7. Декоративне підсвічування. Світлодіоди можуть створити і атмосферу, і настрій, і виступати як додаткове освітлення. Виглядає таке підсвічування дуже ефектно і загадково. Самі по собі світлодіоди відносно не дорогі, але якщо її просто приклеїти без профілю, то можна зіпсувати всю романтику. А ось за допомогою  алюмінієвого профілю можна задати і напрям світла, і розсіювання, і місце освітлення і навіть сенсорне ввімкнення-вимкнення. Це збільшує ціну кухні, але якщо кухня не лише місце для приготування їжі, то це того варте.

 

Характеристики кухонних гарнітурів на замовлення виробництва ZG-меблі

   Корпус і полиці на кухнях у Львові

матеріал: ДСП, МДФ

товщина ДСП, МДФ: 18мм

колір: будь-який з представлених на Україні

порізка ДСП, МДФ: машинна

крайка лицьових торців: ПВХ або АБС 2мм, 1мм, 0,5мм

крайка внутрішніх торців: паперова або ПВХ 0,5мм

   Кухонні фасади у м. Львів 

матеріал: ДСП, МДФ, ротанг, сткло, дзеркала

товщина ДСП, МДФ: 16мм, 18мм

товщина скла, дзеркал: 4мм

колір: любий

рисунок: любий

перегородки: горизонтальний алюмінієвий профіль

    Фурнітура ( завіси, висувні і напрямні системи ) для кухонь на замовлення

виробники:   Julius Blum GmbH (Австрія) http://www.blum.com/ua/ru/01/ детальніше

матеріал: алюміній 

  Фурнітура для кухонь під замовлення у Львові

каргосушка для посуду  і інша фурнітура для кухні

Як замовити кухню у Львові

1. Подзвонити за номером: 067 968 56 56, 093 205 50 27 - Ірина або 050 273 22 56 - Валерій

2. Повідомити приблизні розміри кухні, кількість тумбочок верхніх і нижніх, дверей і поличок, матеріал дверей (скло, ДСП, МДФ, фарбоване скло або інше)

3. Якщо вас влаштовує приблизна ціна - домовляємося про виїзд майстра на точний замір приміщення до вашої оселі або ж про ваш візит до нашого  офісу на стадіоні Україна, де ви зможете оцінити фурнітуру Blum та інші, вибрати відповідний колір корпусу і фасаду, переглянути і вибрати малюнок на дзеркала і просто випити чашку смачної кави :)

4. Після сплати попередньої оплати - чекаєте 1,5-2 місяця і отримуєте чудову кухню у свію оселю або офіс :).

Ви будете задоволені кухнею замовленою на нашій фірмі.

 

 

 

Готові кухонні гарнітури з характеристиками і цінами, виготовленими на замовлення у м. Львів

 
poker joomla templateeverest poker bonus
By Joomla 1.6 Templates and Simple WP Themes
Яндекс.Метрика