Компанія ZG-меблі виготовляє екологічно чисте, стильне та довговічне

підвіконня зі штучного акрилового каменю по вигідній ціні.

Види підвіконня

1). Пряме підвіконня

Звичайне пряме підвіконня виготовляють з самих різних будівельних матеріалів. Для підвіконь застосовують пластик, дерево, натуральний і штучний камінь. 

Компанія ZG-меблі спеціалізується на виготовленні виробів зі штучного каменю. Підвіконня, вироблене з листового акрилового каменю, приємно відрізняється високою міцністю і надійністю, на відміну від підвіконь з інших матеріалів. Технологія безшовних з'єднань дозволяє виготовляти монолітні прямі підвіконня будь довжини і форми. Завдяки безшовній технології навіть найскладніше ступеневе підвіконня зі штучного каменю буде виглядати цілісно, ​​без всяких швів. Підвіконня зі штучного каменю не треба фарбувати, не треба постійно підклеювати відлітючі заглушки, на нього можна спокійно вставати. Непориста структура штучного каменю виключає негативний вплив вологи, а також протистоїть проявам плям і цвілі.

Підвіконня дуже просте у догляді - достатньо змахнути пил і бруд ганчіркою, і він знову як новенький. 


Вибір кольору штучного каменю значно ширший кількості кольорів натурального каменю, структура може повторювати його малюнок або мати оригінальну малюнок. Також Ви можете вибрати підвіконня зі звичайною кройкою або з декоративною обробкою. Підвіконня зі штучного каменю з фігурною крайкою виглядає дуже красиво, підкреслює або повторює елементи загального інтер'єру. Товщина підвіконня може бути будь-якою, вона вибирається залежно від Ваших особистих побажань. Приємною особливістю будь-якого підвіконня зі штучного каменю є одна дуже корисна в побуті властивість - він завжди теплий на дотик, тому Ви спокійно можете сидіти на такому підвіконні.

2). Еркерні підвіконня складної форми. 

В сучасних багатоквартирних будинках та котеджах все частіше зустрічаються великі та широкі панорамні вікна різноманітної форми. Часто вікна мають ступеневу та закруглену форму. Підвіконня, що їм відповідають, називаються еркерними. При виготовленні такого підвіконня з будь-якого будівельного матеріалу неминучі з'єднання. Еркерне підвіконня, виготовлене зі штучного акрилового каменю дозволяє приховати всі шви та стики, так як при їх виготовленні використовується безшовна технологія. При замірах, проектуванні та виготовленні такого підвіконня використовуються найбільш сучасні інструменти, проектні програми та виробниче обладнання. Дуже часто при проектуванні еркерних підвіконь зі штучного каменю використовуються спеціальні шаблони, які дозволяють досягнути високої точності виготовлення. Готовий та встановлений виріб виглядає цільно та гармонійно. Широкий вибір кольорів штучного акрилового каменю та різноманітних варіантів декоративного оздоблення дозволяє вибрати еркерне підвіконня, що буде повністю відповідати Вашим побажанням.

 

3). Підвіконня - стільниця.

При проектуванні дизайну кухні ми дуже часто бачимо, що підвіконня і стільниця кухонного гарнітура знаходяться на одній висоті. Можна вдало використовувати цю приємну особливість і виготовити монолітний виріб, розширивши тим самим робочий простір стільниці. Підвіконня, об'єднане зі стільницею зі штучного каменю практичне і зручне у використанні, гармонійно і цілісно виглядає. Якщо під підвіконням знаходиться батарея або інший нагрівач і є необхідність відвести тепло, то на поверхні підвіконня-стільниці можна виготовити вентиляційні отвори безпосередньо в камені. Вентиляційні отвори можуть бути будь-якої форми. Також Ви можете вибрати різні варіанти декоративної обробки крайки готового виробу і форму пристінкового бортика. Підвіконня-стільниця зі штучного каменю чудово впишеться в дизайн Вашої кухні.

Методика виготовлення та монтажу підвіконня 

Підвіконня зі штучного каменю має товщину 12мм. Він вирізається з плити штучного каменю і встановлюється за допомогою спеціального силікону на заздалегідь підготовлену основу. Видима товщина виробу може бути будь - від 12 до 200 мм і більше. Досягається це шляхом приклеювання передньої крайки необхідної ширини з того ж матеріалу. Так звані «вушка» можуть бути будь-якого розміру, являють собою єдине ціле з основним виробом, виготовляються за безшовною технологією і тому виглядають дуже красиво.

Залежно від типу віконного отвору і схеми пристрою укосів може виникнути необхідність зробити штроби. Наш фахівець під час проведення контрольного обміру дасть необхідні рекомендації будівельникам і надасть схему для підготовки основи до монтажу. Від правильно підготовленої основи залежить кінцевий результат, тому радимо звернути пильну увагу на цей етап робіт.

Схему стяжки для підготовки основи до монтажу можна подивитися тут.

Якщо ви - володар приміщення з еркером, то слід розуміти, що роботи з виготовлення та монтажу радісних виробів коштують дорожче, ніж у випадку з прямими стандартними підвіконнями зі штучного каменю. Під час проведення контрольного заміру фахівець - замірник виготовляє шаблони майбутнього виробу, ретельно враховуючи всі вигини і виступи. Такі підвіконня виготовляються з декількох частин, а під час монтажу проводиться їх безшовна склейка і фінішна полірування.

Підвіконня завжди знаходяться в зоні підвищеного ризику. На них потрапляють прямі сонячні промені, через близькість до містків холоду перепади температур за вікном змушують матеріал стискатися або розширюватися в залежності від пори року. Тому особливі вимоги пред'являються до експлуатаційних характеристик робочої поверхні. * Коротенько можна позначити так - підвіконня не повинні вигоряти і деформуватися. Цим вимогам повністю відповідає штучний акриловий камінь.

 

Ціна на підвіконня зі штучного акрилового камню: 

Орієнтовна вартість погонного метра підвіконня розміром 30см*0,20см складає від 1625грн. білого кольору Montelli.

В декорах зі вставками ціна від 1884грн.м пог. в залежності від групи кольору (від розміру вставок - чим вставки більші, тим більша і ціна).

Вартість монтажа прораховується окремо у кожному випадку і залежить від кількості загальної роботи.

Замовлення та виготовлення підвіконня зі штучного каменю у Львові :

1 ) . Зателефонувавши за номером 067 968 56 56 або 093 205 50 24 ( Ірина ) можна замовити прорахунок вартості підвіконня , якщо вам відомі більш-менш точні розміри . Якщо ні , то зробити запит виїзду майстра за місцем виміру (вартість виїзду 200 грн. по місту Львів, кошти повертаються при замовленні).
 
2 ) . Підвіконня зі штучного каменю найкраще починати робити , коли буде підготовлена основа до монтажу . 
 
3 ) . Виготовлення стільниці займає до 2 тижнів (при великих об'ємах термін виготовлення може бути більшим).
 
4 ) . В офісі ми маємо всі необхідні зразки та матеріали для того , щоб допомогти вам повністю визначитися з вибором підвіконня зі штучного каменю , його кольору і декору.

 

poker joomla templateeverest poker bonus
By Joomla 1.6 Templates and Simple WP Themes
Яндекс.Метрика