Ціна кухні складається з наступних частин: 

1. Матеріал корпусу і фасаду (ЛДСП, МДФ, скло, дзеркало, дерево, пластик, ротанг). Це основна і мінімальна частина витрат на кухню. Відповідно, чим більше розмір - тим більше ціна, чим дорожчі фасади-тим більша ціна .

2. Крайка на деталях  кухні . Природно, що якщо обклеєні всі торці на всій кухні , то це більш екологічно, якісно і довговічно, але і трохо дорожче за ціною.

     2.а. Обклеєно все або лише лицьові сторони деталі

     2.б. Яка кромка ( меламін, ПВХ, АБС ) і якої товщини

3. Основна фурнітура на кухні (завіси, висувні, направляючі і підіймальні системи, висувні ящики, внутрішні ящики, внутрішні розподілювачі). Від виробника і якості цієї фурнітури залежить ціна кухні, ії довговічність та практичність. Саме фурнітура може збільшити вартість кухонного гарнітуру вдвічі при одному і тому самому вигляді. 

Фурнітура, яку ми ставимо на кухні нашого виробництва можна переглянути ось тут: Фурнітура Блюм

4. Додаткова фурнітура для кухонних гарнітурів (карго, сушка для посуду, різні висувні полиці і інше). Ця фурнітура збільшує ціну кухні . Звичайно, можна обійтися і без неї, для економ варіантів, але яке задоволення користуватися кухнею , де все зручно, де все під рукою і не треба діставати все з полиці, що б дотягнутися до порожньої банки в кінці. Досить просто відсунути повністю полицю і ... ось вона. Це ще й заощадження часу, що зараз дійсно актуально. Тому, краще ще трохи витратитися на, хай не дорогу і брендову, фурнітуру, але поставити собі пару таких ящиків і карго. Найбільш відомі бренди такої фурнітури для кухні - це Blum

5. Ручки, ніжки, верхній і нижній цоколь, баллясини, карнізи, декоративні планки. Ціна ручок може коливатися від 35 грн. до 350 грн. за штуку. Ніжки для кухні теж можуть бути різні. Але якщо їх закрити нижнім цоколем, то вони не будуть вже настільки принципові. Нижній цоколь може бути з пластика, алюмінію або просто з ДСП. Верхній плінтус - важливий вибір. Особливо в районі мийки і плити. Пластмасовий плінтус менш стійкий до температур. Алюмінієвий коштує значно дорожче, але він не деформується при нагріванні або полосканні водою. Знову ж таки - довговічність, краса і практичність мають свою ціну.

6. Стільниці. Багато в чому ціну кухні формує стільниця. З якого матеріалу зроблена і якої товщини? Найбільш популярні і практичні - це ДПС стільниці з пластиковим покриттям. Їх товщина може бути 28мм або 38мм, а кольорова гамма просто величезна і підібрати під свою кухню не складе труднощів. Другий варіант значно дорожчий, але і по довговічності він, напевно, на все життя. Це штучний акриловий камінь . Товщина 12мм. Безшовні переходи і стики, легкий у догляді і абсолютно не підвладний воді температурі, бактеріям і грибкам. Кольорова гамма теж величезна. Звичайно, є ще варіант стільниці з натурального каменя (граніту). Камінь - є камінь. Ціна висока, виглядає розкішно і дорого, варіантів кольорів не так багато, але це ж натуральний камінь. Не дряпається, не сколюється. Едине, якщо щось станеться - відновленню плита не підлягає.

7. Декоративне підсвічування. Світлодіоди можуть створити і атмосферу, і настрій, і виступати як додаткове освітлення. Виглядає таке підсвічування дуже ефектно і загадково. Самі по собі світлодіоди відносно не дорогі, але якщо її просто приклеїти без профілю, то можна зіпсувати всю романтику. А ось за допомогою  алюмінієвого профілю можна задати і напрям світла, і розсіювання, і місце освітлення і навіть сенсорне ввімкнення-вимкнення. Це збільшує ціну кухні , але якщо кухня не лише місце для приготування їжі, то це того варте.

 

Ось таку детальну Комерційну пропозицію надає компанія ZG-меблі для своїх клієнтів, коли вони хочуть замовити кухню у м. Львів:

Ми детально розписуємо з яких матеріалів буде зроблена кухня, які фасади можна вибрати,  які саме висувні ящики і де саме вони будуть знаходитися, так що б клієнти розуміли, яку кухню замовляють і ще до замовлення могли собі запланувати де і що буде знаходитися - від кастрюль до спецій.
 
Тел.\veber для довідок: 067 968 56 56 - Ірина
poker joomla templateeverest poker bonus
By Joomla 1.6 Templates and Simple WP Themes
Яндекс.Метрика